Olympic Tarasy Apartament

Olympic Tarasy to unikalny apartament położony 100 metrów od plaży w Kołobrzegu. Nasz apartament znajduje się na 6 piętrze kompleksu apartamentowego Olympic Park i jego atutem jest taras na dachu. Cały kompleks to obiekt całodobowo monitorowany, wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

Nadmorski deptak z jednej strony prowadzi do centrum Kołobrzegu, które oddalone jest o 2,7 kilometra, z drugiej strony deptak przekształca się w 30 kilometrową ścieżkę rowerową ciągnącą się przez tereny objęte ochroną „Natura 2000”.

Podczas pobytu możecie Państwo bezpłatnie korzystać z sali fitness, która znajduje się w apartamentowcu a dzieci mają możliwość bawić się na bezpiecznym placu zabaw lub w sali zabaw dla dzieci.

Na parterze czeka na Państwa „Jog@Park” gdzie możecie Państwo uczestniczyć w zajęciach yogi, tai-czi, zumby czy oddać się w ręce masażystów lub skorzystać z sauny (dodatkowo płatne). Ogrodzony teren wokół budynku z licznymi alejkami i ławeczkami jest oświetlony i monitorowany całodobowo.

Wschodnia cześć Kołobrzegu gdzie znajduje się Olympic Tarasy to teren w granicach Strefy Uzdrowiskowej „A” i w tej chwili najbardziej prestiżowa lokalizacja zapewniająca jednocześnie bezpośredni dostęp plaży, czyste powietrze, spokój i ciszę ale również dobre skomunikowanie z centrum miasta jak i dostęp do szerokiej gamy zabiegów leczniczych, spa , basenów w okolicznych bardzo dobrych ośrodkach i hotelach.

Akceptujemy (bezpłatnie) pobyt ze zwierzętami domowymi.